CHEF Karta

Být členem CHEF Klubu a vlastnit CHEF Kartu, neznamená pouze získávat výhody a OKAMŽITOU SLEVU VE VÝŠI 10% při placení za každou návštěvu našich provozoven. Znamená to mít ještě možnost vybírat si jedinečné odměny za nasbírané body CHEFíky (1 Kč = 1 bod).

Objednávka CHEF Karty

CHEF Kartu lze pořídit za 1500,- Kč + za nákup CHEF Karty obdrží kupující voucher s odměnou podle vlastního výběru z bodové kategorie 6 000 CHEFíků.

Ověřte si váš počet bodů a vybírejte aktuální ODMĚNY na www.adria-neptun.cz/aa-chefklub/

Kde můžete získávat body CHEFíky?

TRITON Restaurant
Skrytý unikát Václavského náměstí - krápníková jeskyně přímo v centru Prahy. Přijďte se přesvědčit o tom, že duch místa je nesdělitelný ...
 
Restaurace U Pinkasů
Typická česká restaurace U Pinkasů, kde se jako první v Praze čepovala "plzeň", a to již v roce 1843! Tradičním způsobem čepovanou hladinku nabízíme ve třech podlažích s tím, že každý z těchto prostorů osloví hosty zcela specifickou gastronomií i atmosférou.
 
Zlatá hvězda Třeboň
Renesanční budova Zlatá hvězda Třeboň, přímo v historickém srdci města, kde porozumíte tomu, jak lze spojit klasické kulinářství s novými trendy kuchařského umění…

 

Věrnostní program CHEF KLUB

Být členem CHEF Klubu a vlastnit CHEF Kartu neznamená pouze získávat OKAMŽITOU SLEVU VE VÝŠI 10% při placení, znamená to, mít možnost využívat jedinečnéVÝHODY, speciální SLEVY a ODMĚNY při každé návštěvě jedné z provozoven společnosti Adria-Neptun.

Za útratu v jakékoliv provozovně vám budou přičteny body tzv. CHEFíky na váš účet za které si po dosažení určitého počtu CHEFíků můžete vybrat jednu ze skvělých odměn.

CHEFíky můžete získávat v
- Bufetu na rynku
- restauraci Zdejší kuchyně
- Wellness centru hotelu Zlatá hvězda
- Bowling baru Hvězda a půjčovně kol
- restauraci U Pinkasů
- hotelu Adria Praha

Veškeré podrobné informace a podmínky klubu naleznete na: http://www.adria-neptun.cz/aa-chefklub/